O nas

agata_8

Mgr Agata Szlachetka - Swoją przygodę z kosmetyką rozpoczęłam w Krakowskim Policealnym Studium Kosmetycznym. Poznając specyfikę zawodu postanowiłam kontynuować edukację na Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Fizjoterapia. Studia bardzo rozwinęły moją wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną i wpłynęły na holistyczne podejście zarówno do klientów jak i do pacjentów. Podczas studiów miałam możliwość rozwijać się w renomowanym gabinecie w centrum Krakowa, gdzie po odbyciu praktyk nadal mogłam poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Staram się być cały czas na bieżąco z nowościami - czyli nowymi zabiegami, markami i sprzętem kosmetycznym. Prenumeruję czasopisma branżowe, śledzę rynek wydawniczy szukając nowych pozycji związanych z branżą. Jestem także stałym bywalcem targów i kongresów kosmetycznych, które dają niesamowitą możliwość rozwoju i zaczerpnięcia porady bezpośrednio od specjalistów. Uczestniczę również w licznych szkoleniach, które pozwalają rozszerzać ofertę gabinetu. Moją pasję – body painting, oraz wizaż i charakteryzację – miałam okazję praktykować pod okiem mistrzów z krakowskiego Art Color Ballet, gdzie pracowałam przez okres pięciu lat.

monika maciagMonika Maciąg - Wykształcenie kosmetyczne zdobyłam w Małopolskiej Wyższej Szkole Zawodowej w Krakowie. Wiedza teoretyczna i doświadczenie wyniesione z praktyk pozwoliło mi zrozumieć, że moja praca to przede wszystkim praca z ludźmi i dla ludzi. Każdą klientkę staram się traktować jak indywidualne spotkanie. W swojej pracy lubię różnorodność zabiegów pielęgnacyjnych. Satysfakcjonujące jest gdy poprzez zabiegi pielęgnacyjne czy też masaż, moja praca przynosi odprężenie i relaks przy dzisiejszym szybkim tempie życia. Regularnie uczestniczę w krakowskim kongresie kosmetycznym LNE&SPA. Śledzę nowinki kosmetyczne oraz czasopisma branżowe. Chciałabym nieustannie poszerzać swoją wiedzę,doświadczenie oraz zakres usług kosmetycznych.

natalia jachimowiczNatalia Jachimowicz - Po ukończeniu Policealnego Studium Kosmetycznego i przystąpienia do ogólnopolskiego egzaminu zawodowego uzyskałam tytuł „Technik Usług Kosmetycznych”. Na co dzień zajmuje się głównie stylizacją paznokci, którą interesuję się już od kilku lat. Początkowo było to tylko hobby, któremu zaczęłam poświęcać coraz więcej czasu i zaangażowania, dzięki czemu przerodziło się to w pasję i obecną pracę. Do każdej stylizacji podchodzę indywidualnie i wkładam w nią całe serce, ponieważ zadowolenie klientki to dla mnie sama przyjemność i satysfakcja. Cały czas śledzę nowości w zakresie zdobienia paznokci różnymi metodami, które staram się opanować do perfekcji. Zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystuję w codziennej pracy.

justyna_szwiecJustyna Szwiec - Dyplom Technika Usług Kosmetycznych pozwala mi spełniać się zawodowo. Moje zamiłowanie do kosmetyki towarzyszy mi od najmłodszych lat. Swoją wiedzę pogłębiam poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach, w których chętnie biorę udział. Dużą satysfakcję sprawia mi wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Interesują mnie również techniki masażu. W zawodzie pracuję już kilka lat i nie wyobrażam sobie robić czegoś innego. Moją drugą pasją jest zamiłowanie do zwierząt, sama posiadam ich dosyć dużo. Są one odskocznią od problemów dnia codziennego i relaksem po ciężkim dniu pracy. W wolnych chwilach lubię też czytać książki co pozwala mi rozwijać wyobrażnię i oderwać się od rzeczywistości.