Zadzwoń do nas: +48 14 692 91 97 | +48 604 486 400
ESTETICA - GABINET ODNOWY BIOLOGICZNEJ | TARNÓW

MGR AGATA SZLACHETKA

Swoją przygodę z kosmetyką rozpoczęłam w Krakowskim Policealnym Studium Kosmetycznym. Poznając specyfikę zawodu, postanowiłam kontynuować edukację na Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Fizjoterapia. Studia bardzo rozwinęły moją wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz wpłynęły na holistyczne podejście zarówno do klientów jak i pacjentów. Podczas studiów miałam możliwość rozwijać się w renomowanym gabinecie w centrum Krakowa, gdzie po odbyciu praktyk nadal mogłam poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Staram się być cały czas na bieżąco z nowościami - nowymi zabiegami, markami i sprzętem kosmetycznym. Prenumeruję czasopisma branżowe, śledzę rynek wydawniczy szukając nowych pozycji związanych z branżą. Jestem także stałym bywalcem targów i kongresów kosmetycznych, które dają niesamowitą możliwość rozwoju i zaczerpnięcia porady bezpośrednio od specjalistów. Uczestniczę również w licznych szkoleniach, które pozwalają rozszerzać ofertę gabinetu. Obecnie jestem studentką IV roku studiów magisterskich na kierunku kosmetologia. Wszystko w celu zapewnienia Wam drogie klientki jak najlepszej oferty kosmetologicznej oraz usług świadczonych na najwyższym poziomie. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i do osobistego skorzystania z naszych usług!

NATALIA DURLAK

 

Po ukończeniu Policealnego Studium Kosmetycznego i przystąpienia do ogólnopolskiego egzaminu zawodowego uzyskałam tytuł „Technik Usług Kosmetycznych”. Na co dzień zajmuje się głównie stylizacją paznokci, którą interesuję się już od kilku lat. Początkowo było to tylko hobby, któremu zaczęłam poświęcać coraz więcej czasu i zaangażowania, dzięki czemu przerodziło się to w pasję i obecną pracę. Do każdej stylizacji podchodzę indywidualnie i wkładam w nią całe serce, ponieważ zadowolenie klientki to dla mnie ogromna satysfakcja. Cały czas jestem na bieżąco z nowościami w zakresie zdobienia paznokci różnymi metodami, które staram się opanować do perfekcji. Zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystuję w codziennej pracy.

KATARZYNA POZNAŃSKASwoją wiedzę zdobywałam na 3-letnich studiach licencjackich na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie uzyskałam tytuł kosmetologa. Podczas studiów miałam możliwość uczestnictwa w wielu szkoleniach i wykładach. W gabinecie Estetica zajmuję się stylizacją paznokci, przedłużaniem rzęs, depilacją woskiem, a także pielęgnacją twarzy. Ciągle staram rozwijać się w zawodzie poprzez udział w kongresach, kursach, a także czytając publikacje branżowe. Zadowolenie i uśmiech Klienta stanowią najcenniejsze wynagrodzenie mojej pracy.