Nowości

Pakiety ślubne w ofercie Estetica

Zapraszamy do skorzystania z oferty ślubnej naszego gabinetu.

Wiecej...

 


 

face rollerTerapia Face Roller System

Stymulacja skóry za pomocą Clarena Face Roller System pozwala na odbudowę uszkodzeń powstałych w warstwie skóry właściwej oraz zwiększenie syntezy kolagenu. Umożliwia to spłycenie zmarszczek, poprawę jędrności i kolorytu skóry. Działanie Clarena Face Roller System daje porównywalne efekty do zabiegów laserowych, czy peelingów chemicznych, nie dając przy tym prawie żadnych skutków ubocznych. Regularne stosowanie zwiększa grubość skóry o ok. 8%. Jednym słowem: jest to skuteczna i innowacyjna terapią przeciwzmarszczkową.

Więcej...

 


 

mesotherapy microneedles systemMikroigłowa mezoterapia frakcyjna - nowość w Estetica

Zatrzymać czas - mezoterapia bezigłowa

Ciągłe dążenie człowieka do idealnego piękna i wiecznej młodości jest motorem poszukiwań coraz skuteczniejszych sposobów walki ze skutkami upływu czasu. Chętnie korzystamy z zabiegów przeciwzmarszczkowych na twarz, kuracji modelujących i wyszczuplających ciało, jednak często zapominamy o dłoniach, których wygląd zdradza nasz wiek.

Wiecej...

 


RevitaLash® do nabycia w gabinecie Estetica.

RevitaLash® Advanced światowy lider w stymulacji wzrostu rzęs i brwi.

Najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi na świecie. Efekty i bezpieczeństwo udowodnione wielokrotnymi badaniami klinicznymi.
Nowa formuła RevitaLash® ADVANCED gwarantuje olśniewające efekty działając szybciej niż kiedykolwiek!

 

Więcej...

 masazMasaż gorącymi muszlami filipińskimi

Muszle do masażu stworzono z egzotycznych muszli małż Tiger Clam, które pozyskuje się u wybrzeży Filipin. Wybierane pod względem idealnej wielkości, kształtu i wytrzymałości są wygładzane i szlifowane tak, aby wydobyć ich naturalny połysk. Działania te sprawiają, że powierzchnia muszli staje się nieskazitelnie gładka i delikatna. Usunięcie porowatej warstwy eliminuje ryzyko absorpcji olejku, kurzu czy martwych komórek skóry.

Więcej...

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi

Wykorzystując różne techniki masażu ciepłymi kamieniami, uzyskuje się efekt głębokiego relaksu dzięki przepływowi pozytywnej energii i kreowaniu uczucia równowagi. Kamienie podgrzewane w specjalnym podgrzewaczu używa się do masażu ciała, a także do akupresury. Różna wielkość kamieni pozwala na masaż różnych części ciała. Tak więc największych używa się do masażu tułowia, mniejsze umieszcza się między palcami dłoni i stóp oraz na twarzy.

Więcej...

 


rzesy1

Rzęsy z naturalnego włosia - www.annbeauty.pl - Vip Fur Lashes to sztuka wyjątkowego przedłużania rzęs 100 % naturalnym włosiem, autorską techniką podwójnego zagęszczenia. Sekret jej połączenia polega na połączeniu unikalnej metody aplikacji z doskonałymi produktami stosowanymi podczas zabiegu , dla uzyskania olśniewającego efektu. Rzęsy Vip Fur Lashes są wyjątkowo lekkie, co pozwoliło na opracowanie metody podwójnego zagęszczenia.

 

lightsheer_lg

Laserowe usuwanie owłosienia - Light Sheer amerykańskiej firmy Lumenis jest najnowocześniejszym na rynku urządzeniem do usuwania zbędnego owłosienia. Posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykański urząd ds. Żywności i leków FDA, honorowany na całym świecie oraz certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich w tym ISO 9001. Wykonujemy minimum 4 zabiegi, powtarzane w odstępach 4-6 tygodniowych. Przyjmuje się, że po pierwszym zabiegu nie odrasta ok. 30 -40 procent włosów ciemnych. Po trzech kolejnych zabiegach około 80-90 procent.

Więcej...
 

shellack


Manicure, pedicure hybrydowy Shellac - www.cnd.com Jest to konkurencja dla zwykłego manicuru, jak również dla paznokci żelowych i akrylowych . Hybryda łączy w sobie właściwości lakieru do paznokci z trwałością żelu to połączenie najlepszych ich cech. Nakładamy go jak lakier natomiast ma on trwałość żelu. Cienka warstwa utwardzana jest w lampie UV w ciągu 2 minut . Nie ma tu konieczności piłowania płytki paznokciowej przed założeniem ani też przy ściągnięciu. Kolejna zaleta to krótki czas zakładania około 45 minut oraz trwałość od 2 do 3 tygodni.